Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
Golden Apple CINEMA
23. 09. 21 Čt18:30Správa
 19:00Známi neznámi
 19:45Zátopek
 20:30Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
 21:15Vtelenie zla
24. 09. 21 Pá14:30Gump ? pes, ktorý naučil ľudí žiť (FKS)
 15:00Krúdovci: Nový vek
 16:15Baby šéf: Rodinný podnik
 17:00AFTER: Tajomstvo - dab.
 17:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel
 18:30Správa
 19:00Každá minúta života
 19:45Zátopek
 20:30Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
 21:15Vtelenie zla
25. 09. 21 So11:00Dračia krajina
 11:15 , 14:00 , 16:15Baby šéf: Rodinný podnik
 11:30 , 13:30Labková patrola vo filme
 13:00 , 15:30100% vlk
 15:00Krúdovci: Nový vek
 17:00AFTER: Tajomstvo - dab.
 17:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel
 18:30Správa
 19:00Známi neznámi
 19:45Zátopek
 20:30Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
 21:15Vtelenie zla
26. 09. 21 Ne11:00Dračia krajina
 11:15 , 14:00 , 16:15Baby šéf: Rodinný podnik
 11:30 , 13:30Labková patrola vo filme
 13:00 , 15:30100% vlk
 15:00Krúdovci: Nový vek
 17:00AFTER: Tajomstvo - dab.
 17:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel
 18:30Správa
 19:00Známi neznámi
 19:45Zátopek
 20:30Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
 21:15Vtelenie zla
27. 09. 21 Po15:00Krúdovci: Nový vek
 15:30100% vlk
 16:15Baby šéf: Rodinný podnik
 17:00AFTER: Tajomstvo - dab.
 17:30Chyby
 18:30Správa
 19:00Známi neznámi
 19:45Zátopek
 20:30Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
 21:15Vtelenie zla
28. 09. 21 Út15:00Krúdovci: Nový vek
 15:30100% vlk
 16:15Baby šéf: Rodinný podnik
 17:00AFTER: Tajomstvo - dab.
 17:30Chyby
 18:30Správa
 19:00Známi neznámi
 19:45Zátopek
 20:30Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
 21:15Vtelenie zla
29. 09. 21 St15:00Krúdovci: Nový vek
 15:30100% vlk
 16:15Baby šéf: Rodinný podnik
 17:00AFTER: Tajomstvo - dab.
 17:30Chyby
 18:30Správa
 19:00Známi neznámi
 19:45Zátopek
 20:30Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
 21:15Vtelenie zla
04. 10. 21 Po17:00Vizionář Modigliani
08. 10. 21 Pá14:30Snúbenec alebo milenec? (FKS)
18. 10. 21 Po17:00Salvador Dalí: Hledání nesmrtelnosti
22. 10. 21 Pá14:30Známi neznámi (FKS)
01. 11. 21 Po17:00Svatý Petr a papežské baziliky Říma 3D
05. 11. 21 Pá14:30Denník moderného fotra (FKS)
15. 11. 21 Po17:00Tajemní impresionisté
19. 11. 21 Pá14:30Zátopek (FKS)
29. 11. 21 Po17:00Florencie a galerie Ufizzi 3D
03. 12. 21 Pá14:30Jedine Tereza (FKS)
13. 12. 21 Po17:00Leonardo da Vinci: Génius v Miláně
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.