Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Havířov
Centrum
25. 09. 21 So17:00Luca
 18:00Zátopek
 19:30Zbožňovaný
26. 09. 21 Ne10:00Moře kouzel
 17:00Luca
 18:00Zátopek
 19:30Zbožňovaný
27. 09. 21 Po17:00Expedice: Džungle
 18:00Marco
 19:30Rychle a zběsile 9
28. 09. 21 Út17:00Tlapková patrola ve filmu
 18:00Jan Werich: Když už člověk jednou j
 19:30Deníček moderního fotra
29. 09. 21 St09:30Matky
 17:00Tlapková patrola ve filmu
 18:00Quo vadis, Aida?
 19:30Zbožňovaný
30. 09. 21 Čt07:00 , 08:00 , 10:00 , 11:00 , 12:00Karel
 17:00Chlupáčci
 18:00Festival pana Rifkina
 19:30Není čas zemřít
01. 10. 21 Pá17:00100 % vlk
 18:00Festival pana Rifkina
 19:30Není čas zemřít
02. 10. 21 So17:00100 % vlk
 18:00Festival pana Rifkina
 19:30Není čas zemřít
03. 10. 21 Ne10:00Červený střevíček a 7 statečných
 17:00100 % vlk
 18:00Festival pana Rifkina
 19:30Není čas zemřít
04. 10. 21 Po17:00 , 19:30Zelený rytíř
 18:00Minuta věčnosti
05. 10. 21 Út17:00Králíček Petr bere do zaječích
 18:00Jabka
 19:30Zátopek
06. 10. 21 St09:30Deníček moderního fotra
 17:00Králíček Petr bere do zaječích
 18:00Minuta věčnosti
 19:30Karel
07. 10. 21 Čt17:00Shang-Chi a legenda o deseti prstech 2D
 18:00Titan
 19:30Karel
08. 10. 21 Pá17:00Shang-Chi a legenda o deseti prstech 2D
 18:00Uvolnit pěsti
 19:30Karel
09. 10. 21 So18:00Mainstream
 18:45MET Boris Godunov
10. 10. 21 Ne10:00Maxinožka 2
 17:00Shang-Chi a legenda o deseti prstech 2D
 18:00Miluj svého robota
 19:30Karel
11. 10. 21 Po17:00 , 19:30After: Tajemství
 18:00Sněžit už nikdy nebude
12. 10. 21 Út17:00Myši patří do nebe
 18:00U Petrovových řádí chřipka
 19:30Zbožňovaný
13. 10. 21 St09:30Nová šichta
 17:00Myši patří do nebe
 18:00Začátek
 19:30Zbožňovaný
14. 10. 21 Čt18:00Láska na špičkách
 19:30Gump - Pes, který naučil lidi žít
15. 10. 21 Pá18:00Láska na špičkách
 19:30Gump - Pes, který naučil lidi žít
16. 10. 21 So17:00Gump - Pes, který naučil lidi žít
 18:00Láska na špičkách
17. 10. 21 Ne10:00Divoký Spirit
 17:00Gump - Pes, který naučil lidi žít
 18:00Láska na špičkách
18. 10. 21 Po17:00 , 19:30Prvok, Šamp_n, Tečka a Karel
 18:00Zpráva
19. 10. 21 Út17:00Mimi šéf: Rodinný podnik
 18:00Ada
 19:30Není čas zemřít
20. 10. 21 St09:30Večírek
 16:00 , 19:30Duna
 18:00Zpráva
21. 10. 21 Čt17:00Croodsovi: Nový věk
 18:00Kryštof
 19:30Duna
22. 10. 21 Pá17:00Croodsovi: Nový věk
 18:00Kryštof
 19:30Duna
23. 10. 21 So18:00Kryštof
 18:45MET Fire Shut Up In My Bones
24. 10. 21 Ne10:00Raya a drak
 17:00Croodsovi: Nový věk
 18:00Kryštof
 19:30Duna 3D
25. 10. 21 Po17:00Rozbitý robot Ron 3D
 18:00Moje slunce Mad
 19:30Karel
26. 10. 21 Út17:00Rozbitý robot Ron
 18:00Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti
 19:30Halloween zabíjí
27. 10. 21 St09:30Atlas ptáků
 17:00Rozbitý robot Ron
 18:00Moje slunce Mad
 19:30Halloween zabíjí
28. 10. 21 Čt17:00SEAL TEAM: Pár správných lachtanů
 18:00Paroží
 19:30Posledení souboj
29. 10. 21 Pá17:00SEAL TEAM: Pár správných lachtanů
 18:00Paralelní matky
 19:30Posledení souboj
30. 10. 21 So17:00SEAL TEAM: Pár správných lachtanů
 18:00Paralelní matky
 19:30Kurz manželské touhy
31. 10. 21 Ne10:00Chlupáčci
 17:00SEAL TEAM: Pár správných lachtanů
 18:00Paralelní matky
 19:30Kurz manželské touhy
11. 11. 21 Čt18:00Jiří Kolbaba-FOTOGRAF NA CESTÁCH
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.