Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Martin
CINEMAX MARTIN
23. 09. 21 Čt17:20Zátopek 2D (OV)
 18:00After: Tajomstvo 2D (ČT)
 18:10Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 18:20 , 20:30Správa 2D (OV)
 20:00Oasis: Knebworth 1996 2D (ČT)
 20:10Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 20:40Známi neznámi 2D (OV)
24. 09. 21 Pá15:30Chyby 2D (OV)
 15:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 16:00100% vlk 2D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:30Správa 2D (OV)
 17:40Zátopek 2D (OV)
 18:00After: Tajomstvo 2D (ČT)
 18:10Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 20:10Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 20:20Vtelenie zla 2D (ST)
 20:40Známi neznámi 2D (OV)
25. 09. 21 So13:20Jedine Tereza 2D (OV)
 13:30Labková patrola vo filme 2D (SD)
 13:40 , 15:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 13:50 , 16:00100% vlk 2D (SD)
 15:30Chyby 2D (OV)
 16:10 , 18:20 , 20:30Správa 2D (OV)
 17:40Zátopek 2D (OV)
 18:00After: Tajomstvo 2D (ČT)
 18:10Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 20:10Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 20:20Vtelenie zla 2D (ST)
 20:40Známi neznámi 2D (OV)
26. 09. 21 Ne13:20Jedine Tereza 2D (OV)
 13:30Labková patrola vo filme 2D (SD)
 13:40 , 15:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 13:50 , 16:00100% vlk 2D (SD)
 15:30Chyby 2D (OV)
 16:10 , 18:20 , 20:30Správa 2D (OV)
 17:40Zátopek 2D (OV)
 18:00After: Tajomstvo 2D (ČT)
 18:10Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 20:10Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 20:20Vtelenie zla 2D (ST)
 20:40Známi neznámi 2D (OV)
27. 09. 21 Po15:30Chyby 2D (OV)
 15:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 16:00100% vlk 2D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:30Správa 2D (OV)
 17:40Zátopek 2D (OV)
 18:00After: Tajomstvo 2D (ČT)
 18:10Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 20:10Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 20:20Vtelenie zla 2D (ST)
 20:40Známi neznámi 2D (OV)
28. 09. 21 Út15:30Chyby 2D (OV)
 15:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 16:00100% vlk 2D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:30Správa 2D (OV)
 17:40Zátopek 2D (OV)
 18:00After: Tajomstvo 2D (ČT)
 18:10Mainstream 2D (ČT)
 20:10Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 20:15Známi neznámi 2D (OV)
 20:20Vtelenie zla 2D (ST)
29. 09. 21 St15:30Chyby 2D (OV)
 15:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 16:00100% vlk 2D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:30Správa 2D (OV)
 17:40Zátopek 2D (OV)
 18:00After: Tajomstvo 2D (ČT)
 18:10Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 20:10Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 20:20Vtelenie zla 2D (ST)
 20:40Známi neznámi 2D (OV)
30. 09. 21 Čt00:01 , 17:00 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
01. 10. 21 Pá17:00 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
02. 10. 21 So17:00 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
03. 10. 21 Ne17:00 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
04. 10. 21 Po17:00 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
05. 10. 21 Út17:00 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
06. 10. 21 St17:00 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.