Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Karlovarský kraj - Cheb
3D Svět Cheb
23. 09. 21 Čt18:05Zbožňovaný
 20:00Prvok, Šampon, Tečka a Karel
24. 09. 21 Pá15:50Mimi šéf: Rodinný podnik
 18:05Zbožňovaný
 20:00Prvok, Šampon, Tečka a Karel
25. 09. 21 So14:00Tlapková patrola ve filmu
 15:50Mimi šéf: Rodinný podnik
 18:05Zbožňovaný
 20:00Prvok, Šampon, Tečka a Karel
26. 09. 21 Ne14:00Divoký Spirit
 15:50Mimi šéf: Rodinný podnik
 18:05Zbožňovaný
 20:00Prvok, Šampon, Tečka a Karel
27. 09. 21 Po17:30Gump - Pes, který naučil lidi žít
 20:00Zbožňovaný
28. 09. 21 Út17:30Gump - Pes, který naučil lidi žít
 20:00Zbožňovaný
29. 09. 21 St17:30Gump - Pes, který naučil lidi žít
 20:00Zbožňovaný
30. 09. 21 Čt16:30 , 20:00Není čas zemřít
01. 10. 21 Pá16:30 , 20:00Není čas zemřít
02. 10. 21 So14:00Mimi šéf: Rodinný podnik
 16:30 , 20:00Není čas zemřít
03. 10. 21 Ne14:00Tlapková patrola ve filmu
 16:30 , 20:00Není čas zemřít
04. 10. 21 Po17:30Minuta věčnosti
 20:00Není čas zemřít
05. 10. 21 Út17:30Minuta věčnosti
 20:00Není čas zemřít
06. 10. 21 St17:30Minuta věčnosti
 20:00Není čas zemřít
07. 10. 21 Čt15:45Myši patří do nebe
 17:30 , 20:00Karel
08. 10. 21 Pá15:45Myši patří do nebe
 17:30 , 20:00Karel
09. 10. 21 So14:00100% Vlk
 15:45Myši patří do nebe
 17:30 , 20:00Karel
10. 10. 21 Ne14:00Dračí země
 15:45Myši patří do nebe
 17:30 , 20:00Karel
11. 10. 21 Po17:30Zátopek
 20:00Není čas zemřít
12. 10. 21 Út17:30Zátopek
 20:00Není čas zemřít
13. 10. 21 St17:30Zátopek
 20:00Není čas zemřít
14. 10. 21 Čt15:50Láska na špičkách
 17:40Venom 2: Carnage přichází
 20:00Karel
15. 10. 21 Pá15:50Láska na špičkách
 17:40Venom 2: Carnage přichází
 20:00Karel
16. 10. 21 So14:00Myši patří do nebe
 15:50Láska na špičkách
 17:40Venom 2: Carnage přichází
 20:00Karel
17. 10. 21 Ne14:00Croodsovi: Nový věk
 15:50Láska na špičkách
 17:40Venom 2: Carnage přichází
 20:00Karel
18. 10. 21 Po17:30Karel
 20:00Venom 2: Carnage přichází - 3D
19. 10. 21 Út17:30Karel
 20:00Venom 2: Carnage přichází - 3D
20. 10. 21 St17:30Karel
 20:00Venom 2: Carnage přichází - 3D
21. 10. 21 Čt16:00Rozbitý robot Ron
 18:05Láska na špičkách
 20:00Není čas zemřít
22. 10. 21 Pá16:00Rozbitý robot Ron
 18:05Láska na špičkách
 20:00Není čas zemřít
23. 10. 21 So14:00Tlapková patrola ve filmu
 16:00Rozbitý robot Ron
 18:05Láska na špičkách
 20:00Není čas zemřít
24. 10. 21 Ne14:00100% Vlk
 16:00Rozbitý robot Ron
 18:05Láska na špičkách
 20:00Není čas zemřít
25. 10. 21 Po17:30Karel
 20:00Duna
26. 10. 21 Út17:30Karel
 20:00Duna
27. 10. 21 St17:30Karel
 20:00Duna
28. 10. 21 Čt16:10Addamsova rodina 2
 18:00Kurz manželské touhy
 20:00Karel
29. 10. 21 Pá16:10Addamsova rodina 2
 18:00Kurz manželské touhy
 20:00Karel
30. 10. 21 So14:00Rozbitý robot Ron
 16:10Addamsova rodina 2
 18:00Kurz manželské touhy
 20:00Karel
31. 10. 21 Ne14:00SEAL TEAM: Pár správných lachtanů
 16:10Addamsova rodina 2
 18:00Kurz manželské touhy
 20:00Karel
01. 11. 21 Po17:30Paroží
 20:00Duna - 3D
02. 11. 21 Út17:30Paroží
 20:00Duna - 3D
03. 11. 21 St17:30Paroží
 20:00Duna - 3D
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.