Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Prešovský kraj - Prešov
CINEMAX PREŠOV
23. 09. 21 Čt17:40Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 17:45After: Tajomstvo 2D (ČD)
 17:50 , 20:00Správa 2D (OV)
 20:00Oasis: Knebworth 1996 2D (ČT)
 20:10Známi neznámi 2D (OV)
 20:30Zátopek 2D (OV)
24. 09. 21 Pá15:10100% vlk 2D (SD)
 15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:50Labková patrola vo filme 2D (SD)
 16:00Jedine Tereza 2D (OV)
 17:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 17:40Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 17:50 , 20:00Správa 2D (OV)
 18:10After: Tajomstvo 2D (ČD)
 20:10Známi neznámi 2D (OV)
 20:20Vtelenie zla 2D (ST)
 20:30Zátopek 2D (OV)
25. 09. 21 So13:00 , 15:10100% vlk 2D (SD)
 13:20 , 15:50Labková patrola vo filme 2D (SD)
 13:30 , 15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 13:50Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 16:00Jedine Tereza 2D (OV)
 17:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 17:40Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 17:50 , 20:00Správa 2D (OV)
 18:10After: Tajomstvo 2D (ČD)
 20:10Známi neznámi 2D (OV)
 20:20Vtelenie zla 2D (ST)
 20:30Zátopek 2D (OV)
26. 09. 21 Ne13:00 , 15:10100% vlk 2D (SD)
 13:20 , 15:50Labková patrola vo filme 2D (SD)
 13:30 , 15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 13:50Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 16:00Jedine Tereza 2D (OV)
 17:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 17:40Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 17:50 , 20:00Správa 2D (OV)
 18:10After: Tajomstvo 2D (ČD)
 20:10Známi neznámi 2D (OV)
 20:20Vtelenie zla 2D (ST)
 20:30Zátopek 2D (OV)
27. 09. 21 Po15:10100% vlk 2D (SD)
 15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:50Labková patrola vo filme 2D (SD)
 16:00Jedine Tereza 2D (OV)
 17:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 17:40Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 17:50 , 20:00Správa 2D (OV)
 18:10After: Tajomstvo 2D (ČD)
 20:10Známi neznámi 2D (OV)
 20:20Vtelenie zla 2D (ST)
 20:30Zátopek 2D (OV)
28. 09. 21 Út15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:40100% vlk 2D (SD)
 15:50Labková patrola vo filme 2D (SD)
 16:00Jedine Tereza 2D (OV)
 17:40Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 17:50 , 20:00Správa 2D (OV)
 18:00Mainstream 2D (ČT)
 18:10After: Tajomstvo 2D (ČD)
 20:10Známi neznámi 2D (OV)
 20:20Vtelenie zla 2D (ST)
 20:30Zátopek 2D (OV)
29. 09. 21 St15:10100% vlk 2D (SD)
 15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:50Labková patrola vo filme 2D (SD)
 16:00Jedine Tereza 2D (OV)
 17:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 17:40Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 17:50 , 20:00Správa 2D (OV)
 18:10After: Tajomstvo 2D (ČD)
 20:10Známi neznámi 2D (OV)
 20:20Vtelenie zla 2D (ST)
 20:30Zátopek 2D (OV)
30. 09. 21 Čt00:01 , 15:40 , 16:40 , 19:00 , 20:00Nie je čas zomrieť 2D (ST)
01. 10. 21 Pá15:40 , 16:40 , 19:00 , 20:00Nie je čas zomrieť 2D (ST)
02. 10. 21 So15:40 , 16:40 , 19:00 , 20:00Nie je čas zomrieť 2D (ST)
03. 10. 21 Ne15:40 , 16:40 , 19:00 , 20:00Nie je čas zomrieť 2D (ST)
04. 10. 21 Po15:40 , 16:40 , 19:00 , 20:00Nie je čas zomrieť 2D (ST)
05. 10. 21 Út15:40 , 16:40 , 19:00 , 20:00Nie je čas zomrieť 2D (ST)
06. 10. 21 St15:40 , 16:40 , 19:00 , 20:00Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 18:30Zbožňovaný 2D (OV)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.