Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Krnov
Mír 70
23. 09. 21 Čt17:30Shang-Chi a legenda o deseti prsten 2D Dabing
 17:45Atlas ptáků
 19:45Zelený rytíř
 20:15Zbožňovaný
24. 09. 21 Pá17:30Shang-Chi a legenda o deseti prsten ATMOS Titulky
 17:45Atlas ptáků
 19:45Zelený rytíř
 20:15Zbožňovaný
25. 09. 21 So15:30Tlapková patrola ve filmu - Dabing
 15:45100% vlk - Dabing
 17:30Shang-Chi a legenda o deseti prsten 3D Dabing
 17:45Atlas ptáků
 19:45Zelený rytíř
 20:15Zbožňovaný
26. 09. 21 Ne15:30Tlapková patrola ve filmu - Dabing
 15:45100% vlk - Dabing
 17:30Shang-Chi a legenda o deseti prsten 2D Dabing
 17:45Atlas ptáků
 19:45Zelený rytíř
 20:15Zbožňovaný
27. 09. 21 Po15:30100% vlk - Dabing
 17:45Zbožňovaný
 18:00Marťanské lodě
 19:45Temný dům
 20:00Zátopek - Atmos
28. 09. 21 Út15:30100% vlk - Dabing
 17:45Zbožňovaný
 18:00Marťanské lodě
 19:45Temný dům
 20:00Zátopek - Atmos
29. 09. 21 St17:45Zbožňovaný
 18:00Marťanské lodě
 19:45Temný dům
 20:00Zátopek - Atmos
30. 09. 21 Čt17:30Deníček moderního fotra
 17:45Gump - Pes, který naučil lidi žít
 19:45Festival pana Rifkina
 20:00Není čas zemřít - Atmos
01. 10. 21 Pá17:30Deníček moderního fotra
 17:45Gump - Pes, který naučil lidi žít
 19:45Festival pana Rifkina
 20:00Není čas zemřít - Atmos
02. 10. 21 So15:15Mimi šéf: Rodinný podnik 2D Dabing
 15:30Dračí země - Dabing
 17:30Deníček moderního fotra
 17:45Gump - Pes, který naučil lidi žít
 19:45Festival pana Rifkina
 20:00Není čas zemřít - Atmos
03. 10. 21 Ne15:15Mimi šéf: Rodinný podnik 2D Dabing
 15:30Dračí země - Dabing
 17:30Deníček moderního fotra
 17:45Gump - Pes, který naučil lidi žít
 19:45Festival pana Rifkina
 20:00Není čas zemřít - Atmos
04. 10. 21 Po15:00Zátopek - Atmos
 17:45Jedině Tereza
 18:00Minuta věčnosti
 19:45Mrazivá past
 20:00Není čas zemřít - Atmos
05. 10. 21 Út17:30Mrazivá past
 17:45Jedině Tereza
 19:45Minuta věčnosti
 20:00Není čas zemřít - Atmos
06. 10. 21 St17:45Jedině Tereza
 18:00Minuta věčnosti
 19:45Mrazivá past
 20:00Není čas zemřít - Atmos
07. 10. 21 Čt17:30Free Guy 2D - Atmos
 17:45Matky
 19:45Supernova
 20:00Karel
08. 10. 21 Pá17:30Free Guy - 3D dabing
 17:45Matky
 19:45Supernova
 20:00Karel
09. 10. 21 So15:30Myši patří do nebe
 15:45Ainbo: Hrdinka pralesa - Dabing
 17:30Karel
 17:45Supernova
 19:45Matky
 20:00Free Guy 2D - Atmos
10. 10. 21 Ne15:30Myši patří do nebe
 15:45Ainbo: Hrdinka pralesa - Dabing
 17:30Karel
 17:45Supernova
 19:45Matky
 20:00Free Guy - 2D Dabing
11. 10. 21 Po17:15 , 20:00Karel
 17:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel
 19:45Nic ve zlým
12. 10. 21 Út17:15 , 20:00Karel
 17:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel
 19:45Nic ve zlým
13. 10. 21 St17:15Prvok, Šampón, Tečka a Karel
 17:30Karel
 19:45Nic ve zlým
 20:00Venom 2: Carnage přichází 2D Atmos
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.