Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Liberecký kraj - Nový Bor
Kino Kultura N.B.
23. 09. 21 Čt17:30Zbožňovaný
 20:00Jabka
24. 09. 21 Pá17:30 , 20:00Zbožňovaný
25. 09. 21 So15:30Dračí země
 17:30Zbožňovaný
 20:00Jedině Tereza
26. 09. 21 Ne15:30Dračí země
 17:30Zbožňovaný
 20:00Jedině Tereza
27. 09. 21 Po17:30Zátopek
 20:00Zbožňovaný
28. 09. 21 Út17:30Zbožňovaný
 20:00Země nomádů
29. 09. 21 St17:30 , 20:00Prvok, Šamp_n, Tečka a Karel
30. 09. 21 Čt17:30Supernova
 20:00Není čas zemřít
01. 10. 21 Pá17:30Minuta věčnosti
 20:00Není čas zemřít
02. 10. 21 So15:30Ainbo: Hrdinka pralesa
 17:30Minuta věčnosti
 20:00Není čas zemřít
03. 10. 21 Ne15:30Ainbo: Hrdinka pralesa
 17:30Minuta věčnosti
 20:00Není čas zemřít
04. 10. 21 Po20:00Zbožňovaný
05. 10. 21 Út17:30Zbožňovaný
 20:00O nekonečnu
06. 10. 21 St17:30Zbožňovaný
 20:00Zátopek
07. 10. 21 Čt17:30Karel
 20:00Zátopek
08. 10. 21 Pá17:30 , 20:00Karel
09. 10. 21 So15:30Myši patří do nebe
 17:30Karel
 20:00Zbožňovaný
10. 10. 21 Ne15:30Myši patří do nebe
 17:30Karel
 20:00Zbožňovaný
11. 10. 21 Po17:30Myši patří do nebe
 20:00Karel
12. 10. 21 Út17:30Není čas zemřít
 20:00Quo vadis, Aida?
13. 10. 21 St17:30Jan Werich: Když už člověk jednou j
 20:00Není čas zemřít
14. 10. 21 Čt17:30Láska na špičkách
 20:00Nebe
15. 10. 21 Pá17:30Láska na špičkách
 20:00Venom 2: Carnage přichází 3D cz
16. 10. 21 So15:30Myši patří do nebe
 17:30Láska na špičkách
 20:00Venom 2: Carnage přichází
17. 10. 21 Ne15:30Myši patří do nebe
 17:30Zbožňovaný
 20:00Venom 2: Carnage přichází
18. 10. 21 Po17:30Zbožňovaný
 20:00Venom 2: Carnage přichází - titulky
19. 10. 21 Út17:30Zbožňovaný
 20:00Botticelli - Florencie a medicejští
20. 10. 21 St17:30Zbožňovaný
 20:00Karel
21. 10. 21 Čt17:30Karel
 20:00Duna 3D titulky
22. 10. 21 Pá17:30Zpráva
 20:00Duna cz
23. 10. 21 So15:30Rozbitý robot Ron
 17:30Láska na špičkách
 20:00Duna cz
24. 10. 21 Ne15:30Rozbitý robot Ron
 17:30Láska na špičkách
 20:00Duna cz
25. 10. 21 Po17:30Duna titulky
 20:00Duna cz
26. 10. 21 Út17:30Poslední souboj
 20:00Malířka a zloděj
27. 10. 21 St17:30Poslední souboj
 20:00Milan Kundera: Od žertu k bezvýznamnosti
28. 10. 21 Čt17:30 , 20:00Poslední souboj
29. 10. 21 Pá17:30Addamsova rodina 2
 20:00Kurz manželské touhy
30. 10. 21 So15:30Addamsova rodina 2
 17:30Kurz manželské touhy
 20:00Paroží
31. 10. 21 Ne15:30Addamsova rodina 2
 17:30Kurz manželské touhy
 20:00Paroží
01. 11. 21 Po17:30 , 20:00Kurz manželské touhy
02. 11. 21 Út17:30Kurz manželské touhy
 20:00Festival pana Rifkina
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.