Obdob od:
 
Obdob do:
 
Msto:
Nzev zazen:
Druh zazen:
Nzev akce:
Zobrazen dle:
   
R - Olomoucký kraj - Olomouc
Olympia
23. 09. 21 t17:20 , 20:20Zátopek 2D (D)
 17:50Prvok, ampón, Teka a Karel 2D (D)
 18:00 , 18:10 , 20:30Zboovaný 2D (D)
 18:00After: Tajemství 2D (T)
 18:20Jedin Tereza 2D (D)
 20:00Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (T)
 20:10Zhoubné zlo 2D (T)
 20:20Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (D)
 20:30Zelený rytí 2D (T)
24. 09. 21 Pá15:00Mimi éf: Rodinný podnik 2D (D)
 15:10 , 20:20Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (D)
 15:20 , 17:20 , 20:20Zátopek 2D (D)
 15:50Deníek moderního fotra 2D (D)
 16:00100% vlk 2D (D)
 16:20Cesta dom 2D (D)
 17:50Prvok, ampón, Teka a Karel 2D (D)
 18:00After: Tajemství 2D (T)
 18:00 , 18:10 , 20:30Zboovaný 2D (D)
 18:20Jedin Tereza 2D (D)
 20:00Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (T)
 20:10Zhoubné zlo 2D (T)
 20:30Zelený rytí 2D (T)
25. 09. 21 So13:00Tlapková patrola ve filmu 2D (D)
 13:00 , 16:00100% vlk 2D (D)
 13:30Croodsovi: Nový vk 2D (D)
 13:40 , 15:00Mimi éf: Rodinný podnik 2D (D)
 14:30Maranské lod 2D (D)
 15:10 , 20:20Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (D)
 15:20 , 17:20 , 20:20Zátopek 2D (D)
 15:50Deníek moderního fotra 2D (D)
 16:20Cesta dom 2D (D)
 17:50Prvok, ampón, Teka a Karel 2D (D)
 18:00After: Tajemství 2D (T)
 18:00 , 18:10 , 20:30Zboovaný 2D (D)
 18:20Jedin Tereza 2D (D)
 20:00Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (T)
 20:10Zhoubné zlo 2D (T)
 20:30Zelený rytí 2D (T)
26. 09. 21 Ne13:00Tlapková patrola ve filmu 2D (D)
 13:00 , 16:00100% vlk 2D (D)
 13:40 , 15:00Mimi éf: Rodinný podnik 2D (D)
 13:50Myi patí do nebe 2D (D)
 14:30Maranské lod 2D (D)
 15:10 , 20:20Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (D)
 15:20 , 17:20 , 20:20Zátopek 2D (D)
 15:50Deníek moderního fotra 2D (D)
 16:20Cesta dom 2D (D)
 17:50Prvok, ampón, Teka a Karel 2D (D)
 18:00After: Tajemství 2D (T)
 18:00 , 18:10 , 20:30Zboovaný 2D (D)
 18:20Jedin Tereza 2D (D)
 20:00Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (T)
 20:10Zhoubné zlo 2D (T)
 20:30Zelený rytí 2D (T)
27. 09. 21 Po15:00Mimi éf: Rodinný podnik 2D (D)
 15:10 , 20:20Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (D)
 15:20 , 17:20 , 20:20Zátopek 2D (D)
 15:50Deníek moderního fotra 2D (D)
 16:00100% vlk 2D (D)
 16:20Cesta dom 2D (D)
 17:50Prvok, ampón, Teka a Karel 2D (D)
 18:00After: Tajemství 2D (T)
 18:00 , 18:10 , 20:30Zboovaný 2D (D)
 18:20Jedin Tereza 2D (D)
 20:00Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (T)
 20:10Zhoubné zlo 2D (T)
 20:30Zelený rytí 2D (T)
28. 09. 21 Út13:00 , 16:00100% vlk 2D (D)
 13:00Tlapková patrola ve filmu 2D (D)
 13:30Croodsovi: Nový vk 2D (D)
 13:40 , 15:00Mimi éf: Rodinný podnik 2D (D)
 14:30Maranské lod 2D (D)
 15:10 , 20:20Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (D)
 15:20 , 17:20 , 20:20Zátopek 2D (D)
 15:50Deníek moderního fotra 2D (D)
 16:20Cesta dom 2D (D)
 17:50Prvok, ampón, Teka a Karel 2D (D)
 18:00After: Tajemství 2D (T)
 18:00 , 18:10 , 20:30Zboovaný 2D (D)
 18:20Jedin Tereza 2D (D)
 20:00Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (T)
 20:10Zhoubné zlo 2D (T)
 20:30Zelený rytí 2D (T)
29. 09. 21 St15:00Mimi éf: Rodinný podnik 2D (D)
 15:10Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (D)
 15:50Deníek moderního fotra 2D (D)
 16:00100% vlk 2D (D)
 16:20Cesta dom 2D (D)
 17:20 , 20:20Zátopek 2D (D)
 17:50Prvok, ampón, Teka a Karel 2D (D)
 18:00After: Tajemství 2D (T)
 18:10 , 18:30 , 20:30Zboovaný 2D (D)
 18:20Jedin Tereza 2D (D)
 20:00Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (T)
 20:10 , 20:40Zhoubné zlo 2D (T)
 20:30Zelený rytí 2D (T)
30. 09. 21 t17:00 , 20:00 , 20:20Není as zemít 2D (T)
01. 10. 21 Pá17:00 , 20:00 , 20:20Není as zemít 2D (T)
02. 10. 21 So17:00 , 20:00 , 20:20Není as zemít 2D (T)
03. 10. 21 Ne17:00 , 20:00 , 20:20Není as zemít 2D (T)
04. 10. 21 Po17:00 , 20:00 , 20:20Není as zemít 2D (T)
05. 10. 21 Út17:00 , 20:00 , 20:20Není as zemít 2D (T)
06. 10. 21 St17:00 , 20:00 , 20:20Není as zemít 2D (T)
Program zaízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.