Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
21. 10. 21 Čt14:00 , 15:10 , 17:40Ron má chybu 2D (SD)
 14:10Labková patrola vo filme 2D (SD)
 14:10Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 14:20 , 19:50 , 20:40Duna 2D (ST)
 14:30100% vlk 2D (SD)
 14:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 14:50 , 18:00 , 21:10Duna IMAX 2D (ST)
 15:00Láska na špičkách 2D (OV)
 15:20Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 15:50Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 16:00Vlk a lev 2D (SD)
 16:10Ron má chybu 3D (SD)
 16:20Zbožňovaný 2D (OV)
 16:30 , 18:40 , 21:00Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 16:40 , 17:10 , 18:20 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 17:30 , 18:30Duna 3D (ST)
 18:00Správa 2D (OV)
 18:00Barbier zo Sevilly z Areny di Verona 2D (ST)
 18:10 , 20:30Halloween zabíja 2D (ST)
 20:10Posledný súboj 2D (ST)
 20:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 21:30Zelený rytier 2D (ČT)
 21:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ST)
22. 10. 21 Pá14:00 , 15:10 , 17:40Ron má chybu 2D (SD)
 14:10Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 14:10Labková patrola vo filme 2D (SD)
 14:20 , 19:50 , 20:40Duna 2D (ST)
 14:30100% vlk 2D (SD)
 14:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 14:50 , 18:00 , 21:10Duna IMAX 2D (ST)
 15:20Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 15:30Cenzorka + Bolo raz jedno more 2D (ST)
 15:50Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 16:00Vlk a lev 2D (SD)
 16:10Ron má chybu 3D (SD)
 16:20Známi neznámi 2D (OV)
 16:30 , 18:40 , 21:00Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 16:40 , 17:10 , 18:20 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 17:30 , 18:30Duna 3D (ST)
 17:50Láska na špičkách 2D (OV)
 18:00 , 21:30Správa 2D (OV)
 18:10 , 20:30Halloween zabíja 2D (ST)
 18:30Zbožňovaný 2D (OV)
 20:00Quo Vadis, Aida? 2D (ČT)
 20:10Posledný súboj 2D (ST)
 20:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 20:40Zelený rytier 2D (ČT)
 21:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ST)
23. 10. 21 So11:30 , 14:00 , 15:10 , 17:40Ron má chybu 2D (SD)
 11:40 , 14:50 , 18:00 , 21:10Duna IMAX 2D (ST)
 11:50 , 12:20 , 14:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 11:50 , 14:10Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 12:10Labková patrola vo filme 2D (SD)
 12:20 , 14:30100% vlk 2D (SD)
 12:50Expedícia: Džungľa 2D (SD)
 12:50 , 17:30 , 18:30Duna 3D (ST)
 13:00 , 18:10 , 20:30Halloween zabíja 2D (ST)
 13:00 , 16:00Vlk a lev 2D (SD)
 13:40 , 20:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 14:10Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 14:20 , 19:50 , 20:40Duna 2D (ST)
 15:20Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 15:30Cenzorka + Bolo raz jedno more 2D (ST)
 15:50Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 16:10Ron má chybu 3D (SD)
 16:20Známi neznámi 2D (OV)
 16:30 , 18:40 , 21:00Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 16:40 , 17:10 , 18:20 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 17:50Láska na špičkách 2D (OV)
 18:00 , 21:30Správa 2D (OV)
 18:30Zbožňovaný 2D (OV)
 20:00Quo Vadis, Aida? 2D (ČT)
 20:10Posledný súboj 2D (ST)
 20:40Zelený rytier 2D (ČT)
 21:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ST)
24. 10. 21 Ne11:30 , 14:00 , 15:10 , 17:40Ron má chybu 2D (SD)
 11:40 , 14:50 , 18:00 , 21:10Duna IMAX 2D (ST)
 11:50 , 12:20 , 14:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 11:50 , 14:10Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 12:10Labková patrola vo filme 2D (SD)
 12:20 , 14:30100% vlk 2D (SD)
 12:50Expedícia: Džungľa 2D (SD)
 12:50 , 17:30 , 18:30Duna 3D (ST)
 13:00 , 18:10 , 20:30Halloween zabíja 2D (ST)
 13:00 , 16:00Vlk a lev 2D (SD)
 13:40 , 20:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 14:10Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 14:20 , 19:50 , 20:40Duna 2D (ST)
 15:20Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 15:30Cenzorka + Bolo raz jedno more 2D (ST)
 15:50Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 16:10Ron má chybu 3D (SD)
 16:20Známi neznámi 2D (OV)
 16:30 , 18:40 , 21:00Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 16:40 , 17:10 , 18:20 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 17:50Láska na špičkách 2D (OV)
 18:00 , 21:30Správa 2D (OV)
 18:30Zbožňovaný 2D (OV)
 20:00Quo Vadis, Aida? 2D (ČT)
 20:10Posledný súboj 2D (ST)
 20:40Zelený rytier 2D (ČT)
 21:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ST)
25. 10. 21 Po14:00 , 15:10 , 17:40Ron má chybu 2D (SD)
 14:10Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 14:10Labková patrola vo filme 2D (SD)
 14:20 , 19:50 , 20:40Duna 2D (ST)
 14:30100% vlk 2D (SD)
 14:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 14:50 , 18:00 , 21:10Duna IMAX 2D (ST)
 15:20Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 15:30Cenzorka + Bolo raz jedno more 2D (ST)
 15:50Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 16:00Vlk a lev 2D (SD)
 16:10Ron má chybu 3D (SD)
 16:20Známi neznámi 2D (OV)
 16:30 , 18:40 , 21:00Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 16:40 , 17:10 , 18:20 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 17:30 , 18:30Duna 3D (ST)
 17:50Láska na špičkách 2D (OV)
 18:00 , 21:30Správa 2D (OV)
 18:10 , 20:30Halloween zabíja 2D (ST)
 18:30Zbožňovaný 2D (OV)
 20:00Quo Vadis, Aida? 2D (ČT)
 20:10Posledný súboj 2D (ST)
 20:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 20:40Zelený rytier 2D (ČT)
 21:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ST)
26. 10. 21 Út14:10Labková patrola vo filme 2D (SD)
 14:10Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 14:30100% vlk 2D (SD)
 14:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 14:50 , 18:00 , 21:10Duna IMAX 2D (ST)
 15:10 , 17:40Ron má chybu 2D (SD)
 15:20Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 15:20 , 21:50Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 15:30Cenzorka + Bolo raz jedno more 2D (ST)
 15:50Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 16:00Vlk a lev 2D (SD)
 16:10Ron má chybu 3D (SD)
 16:20Známi neznámi 2D (OV)
 16:40 , 17:10 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 17:50Láska na špičkách 2D (OV)
 18:00Venom 2: Carnage prichádza 2D (ST)
 18:10 , 20:30Halloween zabíja 2D (ST)
 18:20Duna 3D (ST)
 18:30Zbožňovaný 2D (OV)
 19:50Duna 2D (ST)
 20:00Quo Vadis, Aida? 2D (ČT)
 20:10Posledný súboj 2D (ST)
 20:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 20:40Zelený rytier 2D (ČT)
 21:30Správa 2D (OV)
 21:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ST)
27. 10. 21 St14:00 , 15:10 , 17:40Ron má chybu 2D (SD)
 14:10Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 14:10Labková patrola vo filme 2D (SD)
 14:20 , 19:50 , 20:40Duna 2D (ST)
 14:30100% vlk 2D (SD)
 14:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 14:50 , 18:00 , 21:10Duna IMAX 2D (ST)
 15:20Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 15:30Cenzorka + Bolo raz jedno more 2D (ST)
 15:50Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 16:00Vlk a lev 2D (SD)
 16:10Ron má chybu 3D (SD)
 16:20Známi neznámi 2D (OV)
 16:30 , 18:40 , 21:00Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 16:40 , 17:10 , 18:20 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 17:30 , 18:30Duna 3D (ST)
 17:50Láska na špičkách 2D (OV)
 18:00 , 21:30Správa 2D (OV)
 18:10 , 20:30Halloween zabíja 2D (ST)
 18:30Zbožňovaný 2D (OV)
 20:00Quo Vadis, Aida? 2D (ČT)
 20:10Posledný súboj 2D (ST)
 20:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 20:40Zelený rytier 2D (ČT)
 21:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.